Designový životopis

Vytvořím Vám
profesní životopis
na míru

Hledáte novou práci a chcete být vidět?

Využijte mé služby.

Vytvořím Vám stylové, případně tematický CV, který Vás vystřelí nad ostatní uchazeče.

Profesionální Životopis (CV)

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně? Ať už je to jakkoliv, budete potřebovat životopis (či CV – curriculum vitae). CV je většinou první způsob jak zaujmout nového zaměstnavatele. Nabízím Vám vytvoření vizuálně nepřehlédnutelného životopisu. Buď si můžete vybrat z již existujících návrhů, nebo můžeme společně vymyslet takový, který Vás přesně vystihne. Není samozřejmě kombinovat prvky z více návrhů.

Po Vámi potvrzené objednávce CV zaplatíte 100,- Kč nevratnou zálohu, zbytek ceny se hradí po dokončení CV.

CV #001

350,- Kč

V jednoduchosti je síla. „CíVíčko“ jehož základem je vaše foto a kontakní údaje. Samozřejmě, že Vaše pracovní zkušenosti nevynecháme, ale sepíšeme je jen stručně a prodat je u pohovoru musíte sami.

CV #003

350,- Kč

Tematický a čistý návrh pro Váš životopis. Pokud někomu připomíná jídelní lístek tak není daleko od pravdy. CV vhodné nejen pro kuchaře a ostatní pracovníky z gastronomie.

CV #002

350,- Kč

Další jednoduchý životopis, který umí zaujmout vyváženým kontrastem barev. „CíVíčko“ jehož základem je vaše foto a kontaktní údaje. Samozřejmě, že Vaše pracovní zkušenosti nevynecháme, ale sepíšeme je jen stručně a prodat je u pohovoru musíte sami.

CV #004

350,- Kč

V jednoduchosti je síla. „CíVíčko“ jehož základem je vaše foto a kontakní údaje. Samozřejmě, že Vaše pracovní zkušenosti nevynecháme, ale sepíšeme je jen stručně a prodrat je u pohovoru musíte sami – přece jen nechcete mlčky sedět a říct: „Všechno máte napsané v životopisu, který máte v ruce.

Objednávka CV

Formulář: