Tvorba webových stránek

postaveno na WordPressu
snadná aktualizace obsahu
plně responzivní web

Tvorba webů postavených na redakčním systému WordPress

Příspůsobění pro mobilní prohlížeče

Optimalizace pro vyhledávače.

webové stránky

Vytvořím originální webové stránky dle Vašich představ a očekávání .

Potřebujete webovou prezantaci pro Vaše podnikání či zálibu? Hledáte nápad a inspiraci? Nemáte ještě svou doménu? Zde jste na správné adrese.

Webové stránky se v dnešní době dají vyrobit na pár kliknutí, ale chybí jim originalita a většinou i vlastní doména a hosting, což jsou prvky představující jistou prestiž vašich stránek. Hosting a doménu vám zajistím za zvýhodněnou cenu mimo běžné nabídky.

Cena stránek se odvíjí od jejich složitosti a doplňkových funkcí jako je napojení na sociální sítě, zprovoznění vlastní e-mailové schránky, rezervační sytém a jiné.

Další službou, kterou Vám mohu nabídnout, je pravidelná správa Vašich stránek. Ať se jedná o běžnou aktualizaci obsahu či jejich modernizaci dle nových trendů, přidání nových funkcionalit a podobně.

Jak to probíhá

Po zaslání poptávky Vás kontaktuji a upřesníme si detaily. Tyto detaily budou součástí smlouvy o dílo, kterou společně podepíšeme. Základem je samotná tvorba webových stránek včetně popisu požadovaných funkcí, pluginů, případné zaškolení v administraci redakčního systému. Pokud ještě nemáte svoje stránky, zprostředkuji výhodný webhosting. Webhosting a doména se platí předem. Samotný web platíte až při převzetí díla, kdy dostane přístupové údaje k Vašim stránkám.

01.

Nezávazná poptávka

V první fázi dostane do rokou cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Jakmile se dohodneme vznikne detailní smlouva o dílo a zahájím práce.

02.

Práce na stránkách

Po zahájení práce budete mít možnost sledovat postupný průběh a zasahovat do průběhu práce.

03.

Předání díla

Po dokončení prací a uhrazení služeb proběhne předání stránek včetně plného přístup do administrace. Zaškolení na jednoduchou editaci stránek je samozřejmostí.

Ceník

Platí, že co kus to originál. Ceny jsou orientační a reflektují časovou náročnost při tvorbě stránek.

Ceny za hosting a doménu nejsou součástí prací na stránkách, jsou fakturovány zvlášť 1 x za rok. 

Basic
web

20 000 Kč

Webové stránky, většinou s fixním obsahem, ideální pro jednoduchou a přesto stylovou prezentaci Vaší firmy.

Web
plus

20 000 - ?

Složitější web s možností on-line formulářů, napojení na rezervační systém Resevio, e-shopu, moduly pro pokročilejší funkce.

Aktualizace webu

650 Kč / Hod

Po dokončení stránek je samozřejmostí možná spolupráce ve formě aktualizací webu či jejich modernizace nebo doplňování nových modulů.

Helpdesk a manuály

650 Kč / hod

Máte vlastní software, ale chybí vám čas na řešení běžných uživatelských problémů? Nebo potřebujete manuál pro vaše dílo?
Neváhejte mě kontaktovat a určitě se domluvíme na spolupráci, kde budou spokojeny všechny strany.

Správa
e-shopu

650 Kč / hod

Vlastníte e-shop, ale z nějakých důvodů nemáte čas na administraci, aktualizaci zboží, cen apod.? Tak to jste zde správně.

Propagace

650 Kč / hod

Potřebujete správce pro Vaše sociální sítě? Nemáte čas na propagaci Vaší firmy či produktů na Facebooku, Instagramu apod.? Jsem zde pro Vás. Dá se domluvit paušálně či jednorázově.

Poptávka na webové stránky

Formulář: